Інформація
Пошук

Шкільна екскурсія по Полтавщині (Диканька, Великі Будища, Опошня)

Модель: Тур 35

Скорочений опис


Екскурсія для учнів по Полтавщині. Дати за запитом. 8-00 виїзд з Полтави. 8-30 прибуття до Диканьки. Оглядова екскурсія починається з Тріумфальної арки, потім відвідаємо Свято - Миколаївську церкву і дзвіницю.По... Читати далі...

380.00Грн.

  • Наявність: На складі


Екскурсія для учнів по Полтавщині.

Дати за запитом.

8-00 виїзд з Полтави.

8-30 прибуття до Диканьки. Оглядова екскурсія починається з Тріумфальної арки, потім відвідаємо Свято - Миколаївську церкву і дзвіницю.Побачимо родову усипальню князів Кочубеїв (знаходиться на території Свято- Троїцької церкви), 800 річні Кочубеївські дуби. Могутні велетні, стовбури яких досягають півтора метра.Прогуляемося мальовничим селищем.

Переїзд в Великі  Будища, де відвідаємо музей українського весілля..Музей відкритий в 2008 року.У експозиції представлені український весільний одяг, вишивки ручної роботи, меблі і предмети побуту. Під час екскурсії в музей гостям пропонується взяти участь в традиційній весільній церемонії.

Переїзд до Опішні Відвідаємо музей - заповідник українського гочарства. Частина експозиції представлені під відкритим небом. Відвідаємо майстер-клас з гончарства (дізнаємося  про глину і її властивості). Тут можна придбати вироби гончарного виробництва.

16-00 прибуття в Полтаву.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Рекомендовані товари