Інформація
Пошук

Екскурсія літературна Полтава

Модель: Тур-43

Скорочений опис


Оглядова піша екскурсія по Полтаві: пройдемося по центральній вулиці, де знаходяться найцікавіші і знакові пам'ятки та місця, а саме пам'ятник Т.Г. Шевченко, І. Мазепи, Біла Альтанка, соборна площа на Івановій горі, Спас... Читати далі...

370.00Грн.

  • Наявність: На складі


Оглядова піша екскурсія по Полтаві: пройдемося по центральній вулиці, де знаходяться найцікавіші і знакові пам'ятки та місця, а саме пам'ятник Т.Г. Шевченко, І. Мазепи, Біла Альтанка, соборна площа на Івановій горі, Спаська церква, Успенський собор, пам'ятник українській галушці.

Відвідаємо садибу Котляревского.Білий будиночок, який ховається у високій зелені за парканом, немов змальований зі сторінок підручника української історії. Але цей будиночок унікальний: це - будинок-музей Івана Котляревського, письменника, який подарував нам "Енеїду", "Наталку-Полтавку" і безліч інших чудових творів.

За те, що сьогодні у нас є можливість зазирнути в будинок Івана Котляревського, ми зобов'язані іншому відомому письменнику - Тарасу Шевченку. Кобзар бував тут в 1845 році і встиг замалювати садибу Котляревського. Саме за його акварельним ескізом до 200-річного ювілею Івана Петровича і була відбудована заново невелика садиба Котляревського - практично точна копія будиночка письменника XVIII в.

Усередині акуратною садиби Котляревського п'ять невеликих кімнат. Одна з кімнат спальна -кабінет, в якій і була написана знаменита "Енеїда"! Що приємно, до багатьох речей в будинку Котляревського дозволено торкатися руками, що теж робить це місце абсолютно не схожим на музей! Здається, ви просто прийшли в гості до хорошого знайомого. Настільна лампа з широким зеленим абажуром, складені гіркою подушки на високому ліжку, серветочки з фістончікамі на комоді - все тут виглядає так, немов письменник вийшов з дому кілька хвилин тому і ось-ось повернеться.І тільки коли на очі потрапляють скляні вітрини, в яких зберігаються рукописи і сторінки щоденника Котляревського, згадуєш, в якому часі ти перебуваєш.

Далі відвідаємо музей П. Мирного, який знаходиться в садибі великого письменника, яка відновлена ​​майже повністю, такою як вона була в останні роки життя П. Мирного.

Музей П.Мирного - один з найбагатших в Україні за кількістю меморіальних речей.Близько 1000 речей, книг, документів і фотографій розміщені в семи кімнатах будинку письменника.

Ще відвідаємо музей В.Г. Короленко.В мальовничому куточку старої Полтави, на самому початку вулиці Короленка під номером 1 стоїть одноповерховий білий будиночок з просторою дерев'яної терасою. Це обитель письменника широкого і яскравого обдарування Володимира Галактіоновича Короленка, який, маючи українсько-польське коріння, став класиком світової літератури кінця XIX - початку ХХ століття.Самие знамениті його твори "Діти Підземелля", Сліпий музикант ","Історія мого сучасника "

Бронюйте по тел.: 095 47 994 47!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре